Четвер, 22 Серпень, 2019 - 12:20

Поділитися

09 Травень 2015

Пам'ять про загиблого героя увіковічнили документалісти (Відео)

Напередодні Дня пам’яті та примирення на першому українському суспільному телевізійному каналі UA: Перший був продемонстрований документальний фільм «Володимир Кравчук. Меншенький» із циклу «Героям слава».

 

Увіковічнила пам'ять про загиблого офіцера першої оперативної бригади Національної гвардії лейтенанта Сергія Кравчука творча група Національної телекомпанії України творчого об’єднання документальних фільмів.

 

Кравчук Володимир Сергійович народився 23 серпня 1992 у місті Києві. Після отримання середньої освіти вступив до Національної академії внутрішніх військ (зараз Національна академія Національної гвардії України), яку закінчив у 2013 році, та був направлений для подальшого проходження військової служби в одну з бригад Північного оперативно-територіального об’єднання.

 

З початком АТО лейтенант Кравчук в складі оперативного резерву частини відправився на схід країни захищати територіальну цілісність Батьківщини.

 

Загинув Володимир від кулі ворожого снайпера, отримавши вогнепальне поранення у голову та грудну клітину несумісні з життям, 19 червня 2014 під час звільнення міста Ямполя Донецькій області.

 

15 липня 2014 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

 

23 серпня 2014 року – в день народження героя та напередодні Дня незалежності України на фасаді школи № 275 міста Києва встановлено меморіальну дошку на честь колишнього учня Володимира Кравчука.

19 червня 2015 року відкриє свої двері для відвідувачів шкільний музей пам’яті офіцера.

 

підполковник Євген Роженюк