Четвер, 21 Лютий, 2019 - 18:43

Поділитися

27 Вер 2017

Особовий склад Національної гвардії здійснює патрулювання у населених пунктах, що знаходяться у зоні ризику, надає допомогу у здійсненні евакуації мешканців (ОНОВЛЕНО)

У Вінницький  області склалась надзвичайна ситуація у зв’язку із пожежею на військових складах поблизу Калинівки. Нацгвардійці спільно з нацполіцією здійснюють евакуацію жителів Калинівки та прилеглих сіл

 

За наказом командувача Національної гвардії України Вінницький та Калинівський полки нацгвардії підняті по тривозі. Нацгвардійці та поліцейські перекрили в’їзди до Калинівки, а також здійснюють евакуацію жителів міста та прилеглих сіл. Крім того, правоохоронці забезпечують несення служби з охорони громадського порядку та збереження залишеного людьми майна від мародерів. До виконання завдань залучено близько 600 нацгвардійців та понад 50 одиниць техніки в тому числі і броньованої. Ще  400 бійців нацгвардії знаходяться в резерві. Здійснено оповіщення жителів м. Калинівка та населених пунктів в 10-кілометровій зоні (Павлівка, Медвідка, Дорожне, Сальнік, Стрижавка. За заявками мешканців додатково здійснено відселення з с. Іванів та Лісова-Лисіївка Калинівського району). Здійснюється евакуація населення. 

 

Військові частини Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ приведені  в готовність до виконання завдань за призначенням. Командувач НГУ генерал-полковник Юрій Аллеров знаходиться на місці надзвичайної ситуації та координує роботу  підрозділів Національної гвардії. Загальну координацію від МВС на місці трагедії здійснює 1-й заступник міністра внутрішніх справ України генерал-полковник Сергій  Яровий.

 

Особовий склад Національної гвардії спільно з працівниками поліції здійснює патрулювання у населених пунктах, що знаходяться у зоні ризику, надає допомогу у здійсненні евакуації мешканців. Крім того, правоохоронці забезпечують збереження залишеного людьми майна від мародерів.

 

Унаслідок вибухів, сприрчинених пожежею на військових складах, завдано пошкоджень і військовому містечку військової частини Національної гвардії України, що розташована у місті Калинівка. При цьому особовий склад не постраждав, техніка не ушкоджена. Нанесено шкоду деяким будівлям.

 

У ДСНС повідомили, що станом на 6:30, згідно з попередньою інформацією травмовано 1 людину. Постраждалу в стані середньої важкості госпіталізовано до Вінницької Центральної районної лікарні. Станом на 08:00 евакуйовано близько 30 тисяч чоловік.

 

Внаслідок надзвичайної події змінено маршрути 14 поїздів. В'їзди до Вінницької області трасою м-21 Вінниця-Житомир-Могилів-Подільський перекрито.

 

Окрім того, Украероцентр закрив повітряний простір в радіусі 50 км від зони загоряння на складах боєприпасів в Калинівці.

 

У Генштабі заявили, що територія загоряння на складах боєприпасів в районі Калинівки становить близько 10% від загальної площі арсеналу.

 

Прес-служба НГУ