Понеділок, 1 Червня, 2020 - 05:43
13 Січ 2020

Операція «UNIFIER» у Міжнародному центрі Нацгвардії – плани розвитку співпраці

З візитом до Міжнародного центру підготовки підрозділів НГУ, що на Київщині в с. Старе, завітали представники Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні.

 

Перед початком зустрічі всі учасники вшанували пам’ять загиблих у авіакатастрофі українського літака в Ірані, де із 167 пасажирів та 9 членів екіпажу було 11 українців та 63 громадян Канади.

 

У ході візиту відбулось представлення особового складу нової ротації операції «UNIFIER» та обговорення подальших планів співробітництва з Національною гвардією України. Канадських колег ознайомили з інфраструктурою Міжнародного центру, його діяльністю та матеріально-технічною базою.

 

Іноземні гості взяли участь також і у ритуалі складання військової присяги новобранцями центру, де відмітили дисциплінованість та стройову злагодженість підрозділів.

 

«Наша співпраця з  операцією «UNIFIER» стрімко набирає обертів. Ми щиро вдячні за підтримку Національної гвардії України та переконані, що всі сумісні заходи заплановані на 2020 рік будуть виконані», -  сказав у ході брифінгу заступник начальника управління бойової та спеціальної підготовки ГУ НГУ полковник Олександр Лещенко.

 

Під час брифінгу також розглянули питання про запровадження канадськими колегами в перспективі навчальних курсів з підготовки розвідувальних підрозділів та снайпінгу у Міжнародному центрі, що вже проводяться канадськими інструкторами у військових частинах ЗС України.

 

«Дуже дякуємо Нацгвардії за співпрацю та сподіваємось, що цього року ми зможемо досягнути ще більшого професійного розвитку за допомогою «Курсу лідерства 3» та підготовки фахівців саперів, що у подальшому можливо допоможе зберегти життя військовослужбовців, які будуть виконувати завдання в районі проведення ООС», - зазначив у підсумку командир операції «UNIFIER» Збройних сил Канади в Україні підполковник Джеффрі Туп.

 

 

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ