Середа, 17 Липень, 2019 - 04:55

Поділитися

18 Січ 2019

Окрема гірсько-патрульна рота Нацгвардії охоронятиме громадський порядок на Івано-Франківщині

Військовослужбовці окремої гірсько-патрульної роти військової частини 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання приступили до виконання служби з охорони громадського порядку в місті Яремче Івано-Франківської області.

 

Нацгвардійці виконуватимуть завдання спільно із працівниками Національної поліції України з метою допомоги у проведенні профілактичного відпрацювання  шляхом посиленого патрулювання й участі у пошуку, евакуації громадян (туристів, місцевого населення) та надання допомоги потерпілим та травмованим на території населених пунктів Яремчанської міської ради.

 

Раніше повідомлялося, що у місцях масових занурень до Водохреща триває активна підготовка та облаштування групами водолазно-рятувальних служб на Франківщині. Охорону та безпеку відслідковуватиме КП «Муніципальна варта», КУ «Міська аварійно-рятувальна служба», Нацполіція та бійці Національної гвардії України. 

 

Довідково:

Підрозділ Нацгвардії створений у серпні 2016 року за взірцем гірських підрозділів жандармерії Румунії з метою надання допомоги поліції в забезпеченні громадського порядку у місцевості зі складним рельєфом, передусім гірській. Обслуговування гірської території складне і специфічне, а потік туристів з кожним роком зростає.

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ