Понеділок, 21 Серпень, 2017 - 11:34

Поділитися

21 Кві 2017

Офіцери-психологи Північного ОТО провели заняття з молодим поповненням

Психологи Північного оперативно-територіального об’єднання та курсанти-психологи факультету №2 підготовки фахівців для Національної гвардії України провели курс тренінгових занять з молодим поповненням 25-ї та 27-ї бригад з метою згуртування військового колективу, формування та закріплення у солдат психологічної готовності й стійкості. Переважно на основі самовдосконалення і розвитку особистісних якостей.

 

Завдяки проведеним заняттям у особового складу поступово формується психологічний механізм стійкого подолання почуття боязні, сумніву, невпевненості, страху; психічна напруженість значно послаблюється та стабілізується на оптимальному рівні.

 

«Я вважаю, що на першому етапі проходження служби особовим складом, тренінгові заняття є найбільш доцільними та необхідними для того, щоб сформувати з перших днів почуття колективу та взаємної довіри. Впевненість в собі та товаришах по службі допомагає солдатам точніше оцінювати бойову ситуацію, використовувати ефективніше на практиці військову майстерність», - завіряє курсант сержант Сергій Старунський.

 

Разом з тим, одним із основних аспектів тренінгових занять з молодим поповненням є також досягнення доброзичливих міжособистісних відносин в колективі, демократичного та оптимального рівня психологічної сумісності між військовослужбовцями.

 

«В процесі виконання вправ з тімбілдінгу створюється атмосфера творчого пошуку, опрацьовуються можливості прийняття нестандартних рішень, підвищується рівень взаємодопомоги й підтримки в колективі. На прикладі досить простих вправ група військовослужбовців вчиться виробляти тактику і стратегію виконання завдань», - підкреслює Наталія Дубінчук.

 

Наприкінці занять психологи надали рекомендації особовому складу щодо використання отриманих психологічних знань у службовій діяльності та особистому житті.

 

ВІК Північного ОТО НГУ,

фото Романа Герасіменка, Віталія Сича та Бориса Мигашка