Субота, 24 Серпень, 2019 - 23:03

Поділитися

05 Кві 2019

Офіцери Академії розповіли ліцеїстам про підготовку офіцерів Нацгвардії

Представники Національної академії Національної гвардії України завітали до ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот».

 

Офіцери-магістри на чолі з заступником начальника оперативно-тактичного факультету по роботі з особовим складом полковником Анатолієм Желаго розповіли про службу та навчання в Академії Нацгвардії.

 

«У наш час бути військовим - це почесний обов’язок і ви вже стали на шлях захисника Батьківщини. Зараз, опановуючи свої перші кроки професійного шляху, у вас є можливість продовжити навчання в лавах сучасної армії. Щороку до Академії Нацгвардії вступають випускники ліцею і вони показали себе як амбіційні та патріотично налаштовані. Тож, якщо у вас є бажання бути професійним військовим, то Академія Національної гвардії України чекає на вас», - розпочав захід полковник Анатолій Желаго.

 

Під час спілкування з ліцеїстами офіцери розповіли про умови навчання та служби в Академії Нацгвардії. Гвардійці ознайомили майбутніх абітурієнтів з новітніми досягненнями вишу і відзначили переваги навчання в Академії. Багато юнаків та дівчат ставили відповідні запитання та отримали всю необхідну та детальну інформацію про умови вступу.

 

Представлені  відеоролики та презентації умов служби та побуту, об’єктів навчально-матеріальної бази закладу справили враження на ліцеїстів та зацікавили, як пріоритетний вищий навчальний заклад.

 

 «Я свідомо обрав військове навчання в ліцеї й в подальшому ставлю собі за мету стати офіцером, тому вже зараз націлений на навчання в Академії Нацгвардії», - поділився своїми враженнями вихованець ліцею Дмитро Лазарєв.

 

По закінченню заходу, полковник Анатолій Желаго побажав юнакам зробити правильний вибір для здобуття вищої освіти.

 

 Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ