Субота, 24 Серпень, 2019 - 23:40

Поділитися

26 Січ 2019

Офіцери Академії розказали гвардійцям та ліцеїстам про переваги навчання у військовому виші

Заступник начальника командно-штабного факультету по роботі з особовим складом Національної академії Національної гвардії України полковник Сергій Волошко, який контролює хід проходження курсантами військового стажування, провів профорієнтаційну роботу в Південному регіоні України. Основна аудиторія, якою зустрівся офіцер – гвардійці строкової служби та військовослужбовців за контрактом однієї з військових частини, що на Одещині, та ліцеїсти Запорізького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник».

 

Під час зустрічей з майбутніми абітурієнтами полковник Сергій Волошко детально розповів про навчальний процес і побут курсантів, історію та традиції навчального закладу. Окрему увагу він зосередив на перевагах навчання в Національній Академії НГУ.

 

«Саме на таких заходах молодь отримує повну інформацію про Академію та має змогу поставити питання, які згодом, можливо, дозволять обрати майбутню професію. Після таких зустрічей багато кандидатів подають документи саме до військового вишу», – зазначив Сергій Волошко.

 

Під час агітаційних заходів були показані відеоролики про діяльність Академії та розвиток Національної гвардії України.

 

«Я з дитинства мріяв стати військовим і надалі планую навчатися в Академії на командно-штабному факультеті. Адже професія військового відкриває широкі можливості – це цікава служба, професійне навчання та зростання», - розповів солдат Максим Мимда.

 

Наприкінці зустрічей полковник Сергій Волошко вручив майбутнім абітурієнтам інформаційні буклети з інформацією щодо вимог до вступу та побажав зробити правильний вибір для здобуття вищої освіти.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ