Середа, 3 Червня, 2020 - 18:05
04 Сер 2015

Одеський батальйон Нацгвардії відсвяткував день народження

Військова частина 3014 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відзначила 4-у річницю з дня створення.

Одеський батальйон з конвоювання та екстрадиції засуджених був створений 7 липня 2011 року. На особовий склад військової частини покладено ряд важливих завдань. Гвардійці несуть службу у планових, зустрічних, автошляхових вартах, охороняють підсудних під час виїзних засідань Апеляційного суду Одеської області, забезпечують екстрадицію заарештованих до Республіки Молдови.

Особовий склад батальйону неодноразово залучався до охорони громадського порядку під час масових заходів в м. Одесі та виконя бойових завдань в зоні АТО на сході України.

Зі святом підлеглих привітав командир військової частини підполковник Олександр Канава. Він подякував гвардійцям за відданість Вітчизні та сумлінність, вручив грамоти та погони із черговими військовими званнями.

До привітань долучилися і ветерани — часті гості у бійців. Вони розповіли про історію формування конвойних підрозділів на Одещині, приклади мужності та патріотизму.

Святкову атмосферу доповнив невеличкий концерт, на якому виступили військовослужбовці та члени їх сімей. Учасники концерту також були нагороджені пам’ятними грамотами, а найменші з них на додачу отримали солодкі подарунки.

Завершили свято вже традиційним загальним фотографуванням. Зі святом, гвардійці!

 

ГЗГ та ЗМІ Південного ОТО