П'ятниця, 24 Травень, 2019 - 08:46

Поділитися

29 Лис 2017

Одеські спецпризначенці удосконалюють свою майстерність

Військовослужбовці окремого загону спеціального призначення Південного територіального управління Національної гвардії України постійно удосконалюють свою майстерність та навички під час польових занять.

 

Щоденні заняття з фізичної та тактичної підготовки чергуються із польовими заняттями на військових полігонах. Так, і сьогодні, гвардійські спецпризначенці практично відпрацьовували питання ведення розвідки в районах дислокації, удосконалювали навички у виконанні вправ практичних стрільб із стрілецької зброї та дії груп при участі в спецопераціях.

 

«Спецназівець повинен вчитися тому, що йому в нагоді на війні. Знати тактику дій підрозділів противника, вміти користуватися його зброєю і технікою, відмінно володіти технікою маскування і способами безшумного пересування на будь-якій місцевості, володіти всіма способами ведення розвідки», - розповідає командир загону.

 

Великій досвід наші гвардійці отримали від інструкторів НАТО та під час виконання бойових завдань в зоні АТО. Під час занять моделюють та відпрацьовують різноманітні ситуації, щоб в критичній ситуації діяти швидко та впевнено.

 

«Він повинен знати і вміти багато, головне - як виконувати будь-які завдання і залишатися при цьому живим, - розповів командир розвідувально-пошукової групи. - Чим більше знає і вміє робити кожен боєць, тим більше шансів виконати поставлене завдання». Тому, під час занять, кожен, не залежно від специфікації своєї групи проходить тренування по всім навчальним місцям, та вчиться бути і сапером, і снайпером, і медиком.

 

ГіК Південного ТУ