Вівторок, 25 Вересень, 2018 - 00:33

Поділитися

12 Жов 2017

Одеські нацгвардійці провели День відкритих дверей

11 жовтня 2017 відбувся День відкритих дверей у військовій частині 3012 Національної гвардії України, на якому гвардійці демонстрували озброєння та техніку для школярів підшефної школи №18 м. Одеси.

 

Вже стало доброю традицією напередодні Дня захисника України відкривати двері частини для всіх бажаючих і, насамперед, для молоді.

 

Весь особовий склад завжди старанно та відповідально готується до такого роду подій, заздалегідь плануючи цікаву програму для гостей.

 

Цього року військовослужбовці розпочали зустріч на плацу, де восьмикласникам загальноосвітньої школи № 18 м. Одеси, спільно з представниками Південного відділення комплектування Іміджево видавничого центру Національної гвардії України офіцер-психолог молодший лейтенант Ірина Синіговець розповіла про службово-бойову діяльність військової частини та про основні її завдання.

 

Також було проведено огляд військової техніки, що використовується як під час повсякденної служби, так і під час тренувальних навчань. Безсумнівно, найбільш екзотичним для багатьох старшокласників був бронеавтомобіль «ВАРТА». Тому ніхто із дітей не пропустив нагоду особисто забратись у середину бойової машини та сфотографуватись на її броні.

 

Зацікавлення викликали у гостей і такі експонати спеціалізованої виставки як екіпірування та зброя військових. Охочі приміряли каски та бронежилети, розглядали стрілецьку зброю і навіть одержали дозвіл потримати їх в руках, звичайно, без боєприпасів.

 

Враженнями про захід поділився учень 8 класу Марк Деревянченко: «Мені сподобалося все що я сьогодні побачив. Я планую поступати до вищого навчального закладу військового спрямування, а сьогоднішня зустріч ще більше мене до цього заохотила».

 

Наприкінці зустрічі школярі подякували господарям та подарували військовим смаколики.

 

Тетяна Поліщук