Неділя, 24 Березень, 2019 - 07:25

Поділитися

02 Лют 2017

Одеські гвардійці затримали громадянина із наркотичною речовиною

 

1 лютого гвардійці військової частини 3012 під час служби з охорони громадського порядку затримали громадян за підозрою у зберіганні наркотичних речовин.

 

При патрулюванні на вулиці Пушкінської міста Одеси  військовий наряд на чолі з солдатом Артемом Клочко звернули увагу на громадянина М., який при появі гвардійців різко змінив напрямок руху і прискорив крок. Наздогнавши підозрілого громадянина, військовослужбовців занепокоїв його схвильований стан. На вимогу гвардійців представитись та пояснити свою поведінку, перелічити зміст своїх кишень, громадянин відмовився виконувати будь яку вимогу, тому йому було запропоновано пройти до відділку поліції. Під час слідування до Приморського відділу поліції, затриманий почав намагатися викидати маленькі пакунки синього кольору, як було встановлено пізніше, в кількості 13 шт.

 

Після чого було викликано слідчо-оперативну групу, яка встановила, що в пакетах знаходилася наркотична речовина.

 

В той самий час на сусідньому маршруті патрулювання по вулиці Катерининська, військовий наряд на чолі з молодшим сержантом Олександром Опанасюком зупинили двох громадян, які при появі гвардійців щось швидко сховали в кишені. Під час поверхневого огляду в одного з громадян було знайдено два шприци з невідомою речовиною малинового кольору та металевий цвях довжиною 30 см. При перевірці по системі «Армор» було встановлено, що даний громадянин вже притягувався до кримінальної відповідальності за ст.186 ККУ(грабіж).

 

Слідчо-оперативною групою було встановлено, що в шприцах знаходилася наркотична речовина.

 

Дані факти підпадають під кримінальну відповідальність передбачену ст.309 ККУ.

 

На військовослужбовців, які продемонстрували високі професійні якості, подано клопотання на заохочення Начальником ГУНП в Одеській області.

 

Капітан Олег Алексійчук