Четвер, 4 Червня, 2020 - 07:34
02 Жов 2016

Одеські гвардійці відсвяткували ювілей військової частини

Днями військовослужбовці військової частини 3012 Південного ОТО Національної гвардії України відсвяткували 50-річний ювілей своєї частини.

 

30 вересня в Одесі пройшли урочистості з нагоди святкування 50-річчя з дня створення військової частини 3012 Південного ОТО Національної гвардії України.

 

За 50 років частиною пройдений славетний бойовий шлях, про що свідчать багаточисленні приклади вірності своєму військовому обов'язку, мужності, самовідданості, службової майстерності солдатів, сержантів, прапорщиків та офіцерів. Тисячі військовослужбовців віддали  багато років свого життя військовій службі у лавах внутрішніх військ та Національної гвардії України. Професію, якій військовослужбовці присвятили своє життя, справедливо називають однією з найнебезпечніших, важких та самих відповідальних.

 

Привітати гвардійців прийшли заступник командувача Національної гвардії України з громадської безпеки генерал-лейтенант Валерій Рудницький, начальник Південного ТрУ генерал-лейтенант Володимир Кондратюк, начальник Головного управління Національної поліції України в одеській області Гиорги Лордкипанидзе, керівники області та міста, волонтери, громадські організації.

 

«Сьогодні наша країна як ніколи потребує захисту, і ми використовуючи наш  професіоналізм, знання та вміння будемо робити все щоб в нашого ворога не було жодного шансу в реалізації його підступних планів!» - зазначив в промові командир частини полковник Віталій Данько.

 

Безліч побажань та подяка за службу українському народові лунали з трибуни військовослужбовцям та ветеранам військової частини.

 

За сумлінну службу гвардійців та ветеранів частини заохотили відзнаками, почесними грамотами та цінними подарунками.

 

Патріотичні українські пісні, які зворушливо пролунали у виконанні  учасників культурно-просвітницького центру «Козацьке коло», були ярким завершенням цього знаменного для гвардійців дня.

 

молодший лейтенант Ірина Синіговець