Неділя, 12 Липня, 2020 - 16:07
09 Лип 2015

Новоствореному медичному підрозділу волонтери подарували три автомобілі

 

Медична рота Західного територіального управління Національної гвардії України отримала в подарунок три автомобілі.

 

Урочисто, на плацу військової частини, ключі від швидкої допомоги, мікроавтобусу та від автомобіля ЗІЛ переобладнаного під дорожній міні банно-пральний комплекс, командиру медичної роти капітану Ігорю Шепі вручив голова громадського формування «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський.

 

Техніка придбана на волонтерські кошти. Мікроавтобус Ford Transit придбали за допомоги польської фундації «Відкритий Діалог», швидку купили завдяки італійським та польським волонтерам, а також на пожертви парафіян Василіянського храму (Монастир Отців Василіян) в Перемишлі. Списаний ЗІЛ переобладнали під сауну на Львівщині. 

 

«Автомобілі не нові, але придатні до експлуатації. Галицькі майстри зробили все, для того щоб вони проїхали ще сотні кілометрів. Ми знаємо, що автомобілі потрібні, особливо швидкої допомоги. Будемо робити все можливе», - зазначив Іван Спринський.

 

Медична рота Західного територіального управління НГУ лише формується. Після відбору кандидатів та бойового злагодження бійці вирушать в зону проведення антитерористичної операції.

 

«Коли перебував на Сході, безпосередньо бачив роботу медиків. Від наявності карет швидкої залежить життя пораненого», - додав тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника Західного територіального управління НГУ по роботі з особовим складом підполковник Сергій Ховайло.

 

Майже всіх присутніх зацікавила автомобільна лазня. Ідея її створення виникла у Олександра Вишневського, який вже давно займається волонтерською діяльністю.

 

«Нам передали бортову машину ЗІЛ, до роботи ми приступили в січні місяці. Завдяки підтримці Наталії Писарчук за чотири місяці ми довели її до тями. Зараз в машині є сауна, два душа, ще підключимо пральні машини. Все це працюватиме від генератора або на твердому паливі. Також хотів висловити подяку заступнику керівника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолію Дайнеці, головному інженеру ДВК «Південний» Петру Березькому, генеральному директору «ВЕЕМ металопром» Богдану Шевціву,  директору ДП «Бібрський лісгосп» Володимиру Борщу та всім, хто долучився до цієї справи», - розповів Олександр Вишневський.

 

майор Олег Тіхов,

фото автора