Середа, 3 Червня, 2020 - 18:24
04 Бер 2020

Нові Санжари: як гвардійські психологи працюють в обсервації

Добігає кінця термін обсервації громадян України, евакуйованих з Китайської народної республіки, що проводиться у медичному центрі Національної гвардії України «Нові Санжари». Військовослужбовці Нацгвардії відіграють тут одну з важливих функцій – здійснюють охорону об’єкту та пропускний режим. Від початку проведення заходів з обсервації з військовослужбовцями працюють психологи. Вони стежать за психологічним станом солдатів та офіцерів, надають їм психологічну підтримку та, за необхідності, допомогу.

 

Перед зміною військових нарядів психологи здійснюють оцінку психологічної готовності особового складу, що заступає на службу. Вони спілкуються з кожним воїном – і під час розводу на службу, і впродовж доби, підтримують контакт з черговою зміною під час несення служби, відвідують місця відпочинку.

 

Як зазначила психолог Світлана Мариніна: «Ми постійно спілкуємося з особовим складом. Застосовуємо методи відновлення, активізування уваги, проводимо вправи на згуртування та розвиток взаємопідтримки. Слід зазначити, що наші військовослужбовці діють єдиною командою, підтримують та допомагають один одному, показуючи всім зразок витримки та професіоналізму».

 

Як зауважують військові, які зараз несуть службу з охорони об’єкта обсервації, робота психологів покращує їх щоденну службу навіть коли вони думають, що психологічної підтримки не потребують.

 

Група інформації і комунікації Центрального ТУ