Вівторок, 31 Березня, 2020 - 21:53
13 Сер 2019

Нові підходи у фаховій підготовці військовослужбовців

У Навчальному центрі Національної гвардії України з 6 по 8 серпня 2019 року радниця Командувача НГУ та представники служби з гендерної інтеграції Головного управління Національної гвардії України організували та провели додаткове навчання для інструкторів, які викладають блок з гендерної обізнаності.

 

У рамках апробації Тимчасового кваліфікаційного стандарту підготовки рядового складу НГУ в системі професійного розвитку представників сержантського складу НГУ 70 військовослужбовців Національної гвардії України взяли участь тренінговому модулі з підвищення гендерної компетентності.

 

"Спільна робота представників служби з гендерної інтеграції Головного управління НГУ та інструкторів Навчального центру сприяла ефективному засвоєнню навчального матеріалу слухачами. Тренерами була створена атмосфера доброзичливості, що дало можливість учасникам вільно висловлювати свої думки, дискутувати, знаходити причини перешкод і бар’єрів проходження служби жінками та шляхи їх (перешкод) подолання. Професійна командна робота!" – зазначила Оксана Панчик, старший офіцер (з матеріального забезпечення навчального процесу) групи методичного та штатного забезпечення навчального відділу Навчального центру НГУ.

 

За результатами проведених заходів було визначено основні питання, що потребують вирішення при спільній взаємодії та співпраці навчального відділу Навчального центру НГУ, старшого інспектора з гендерної інтеграції відділення кадрів Навчального центру НГУ, інструкторів та служби з гендерної інтеграції Головного управління НГУ.

 

Соціальні радикальні зміни, які спонукають до гендерної рівності, вимагають нових підходів у фаховій підготовці військовослужбовців. І свідченням цього є позитивні відгуки військовослужбовців по завершенню навчання. Бажання дискутувати, але при цьому, чути один одного, їхня відповідальність за прийняте рішення бути військовослужбовцем Національної гвардії України характерні як для чоловіків, так і для жінок.

 

Все вище сказане вкотре доводить, що застосування гендерного підходу в діяльності Національної гвардії України є актуальним та дієвим.

 

молодший лейтенант Ірина ПУЧКОВА

фото автора