Субота, 23 Лютий, 2019 - 00:58

Поділитися

29 Лис 2017

"Наше партнерство з Національною гвардією України ще не було ніколи таким міцним, як зараз", – командувач Національної гвардії Каліфорнії Девід Болдуін

 

29 листопада відбулася робоча зустріч командувача Національної гвардії Каліфорнії з керівництвом МВС та очільниками підпорядкованих формувань.

 

«Спільна робота Національної гвардії Каліфорнії та Національної гвардії України вже триває протягом тривалого часу. Я хочу подякувати вам за ту підтримку, яку ви нам надаєте. Для нас Національна гвардія – це окремий проект в системі МВС. Тому дуже важлива складова вашого досвіду. Все, що стосується вашої роботи у взаємодії з прикордонними службами і службами надзвичайних ситуацій», - сказав Арсен Аваков.

 

Командувач Нацгвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров подякував очільнику Каліфорнійської Національної гвардії, керівництву штату за послідовну підтримку та допомогу. А також наголосив, що для НГУ буде корисний обмін досвідом з американськими колегами.

 

«Коли я був з офіційним візитом в Каліфорнії, то побачив, що велика складова вирішення надзвичайної ситуації – відселення людей, забезпечення режиму та правова складова Національної гвардії Каліфорнії співпадає із задачами, які існують перед Національною гвардією України. Тому досвід спільної роботи буде дуже корисним», - зазначив командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров.

 

У свою чергу, генерал-ад’ютант Каліфорнійської Національної Гвардії Девід Болдуін зазначив, що каліфорнійські гвардійці високо цінують двостороннє співробітництво з українськими колегами та сподіваються поглибити його на тих напрямках, які є пріоритетними.

 

"Наше партнерство з Національною гвардією України ще не було ніколи таким міцним, як зараз", – наголосив командувач Національної гвардії Каліфорнії Девід Болдуін. Очільник Каліфорнійської Національної гвардії розповів про особливі здобутки співпраці з НГУ, спільні проекти з ДСНС та Прикордонною службою та пообіцяв наступного візиту до України відвідати навчальні заклади Національної гвардії.

 

Наприкінці зустрічі, з боку членів американської делегації було висловлено бажання і готовність допомагати і брати активну участь у спільних навчаннях.

 

Слід зазначити, що співробітництво між Нацгвардіями Каліфорнії та України триває вже близько 25 років. За цей тривалий час змінювалося керівники силових відомств, структури організацій, їх форма одягу, проте взаємодопомога та партнерство залишається незмінним.

 

Починаючи з 1993 року Національна гвардія України активно брала участь в усіх спільних заходах, навчальних програмах та курсах, організованих представниками Національної гвардії Каліфорнії.

 

З початку збройної агресії проти України, співробітництво Національної гвардії України та Національної гвардії Каліфорнії значно посилилося. Сьогодні, представники обох силових структур активно приймають участь в роботі підкомітету Національної гвардії Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету – платформі, на якій вирішуються питання щодо надання безпекової допомоги України від уряду США.

 

В рамках Програми партнерства інструкторами та експертами Національної гвардії Каліфорнії організовуються курси для представників НГУ за напрямками процесу прийняття військових рішень, відстеження союзних сил в ході виконання бойових задач, комплектування та проходження служби в Національній гвардії Каліфорнії, рекламно-маркетинговими технологіями Збройних сил США та інші.

 

Більш як півроку в Головному управлінні Національної гвардії України працює радник від Національної гвардії Каліфорнії, який надає дорадчу допомогу у реформуванні системи підготовки особового складу, переході на нову організаційно-штатну структуру суміжну зі стандартами НАТО та США та здійснює координацію всіх спільних заходів як з представниками Каліфорнійської Нацгвардії, так і Збройними силами США.

 

 

Прес-служба НГУ,

за матеріалами Департаменту комунікації МВС України