Вівторок, 21 Травень, 2019 - 12:24

Поділитися

06 Гру 2018

Народні депутати України привітали оплесками керівництво Нацгвардії та командирів військових частин

В рамках навчального збору з керівним складом Нацгвардії командири військових частин зі всієї України відвідали Верховну раду. Перед початком вечірнього пленарного засідання Верховної Ради України спікер парламенту Андрій Парубій звернувся до присутніх у сесійній залі народних депутатів.

 

«Шановні депутати, давайте привітаємо наших захисників, які зараз присутні в сесійній залі та подякуємо їм за службу», - сказав він.

 

Присутні в цей час у залі привітали керівництво нацгвардії та командирів військових частин  НГУ оплесками.

 

В ході відвідин Верховної Ради України заступники командувача Нацгвардії та командири військових частин зустрілись з членами комітету Верховної ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності та обговорили деталі українського законодавства стосовно діяльності НГУ.

 

На початку свого візиту офіцери вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих 31 серпня 2015 року під стінами Верховної ради України військовослужбовців та поклали квіти до меморіальної дошки біля центрального входу в український парламент.

 

Нагадаємо, 31 серпня 2015 року після ухвалення в першому читанні змін до Конституції в частині децентралізації біля ВР відбулися масові заворушення. Тоді агресивно налаштовані учасники мітингу стали штурмувати парламент, жбурляти бруківку, димові шашки. Також було кинуто бойову гранату. Від отриманих осколкових поранень загинули четверо бійців: 25-річний Ігор Дебрін, 21-річний Дмитро Сластніков, 20-річний Олександр Костина, 25-річний Богдан Дацюк. Ще 141 правоохоронець був госпіталізований з легкими та середніми пораненнями.

 

Прес-служба НГУ,

фото Андрія Некрасова