П'ятниця, 3 Квітня, 2020 - 06:46
28 Чер 2018

Національна гвардія за рівність прав та можливостей (ВІДЕО)

Національною гвардією України усунені правові бар’єри, які заважають рівним можливостям участі жінок шляхом внесення змін до наказу МВС від 13.03.2018  № 189 «Про внесення змін до наказу МВС від 16 березня 2017 року № 234 Про затвердження переліків військово-облікових спеціальностей і штатних посад рядового, сержантського і старшинського складу, військовослужбовців-жінок і тарифних переліків вищезазначених військовослужбовців, військових посад Національної гвардії України.

 

Положеннями ч. 1 ст. 2 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» передбачено, що військова служба є державною службою особливого характеру, яка полягає у професійній діяльності придатних до неї за станом здоров’я і віком громадян України, іноземців та осіб без громадянства, пов’язаній із обороною України, її незалежності та територіальної цілісності. Отже, основними критеріями для можливості проходження військової служби за контрактом є придатність за станом здоров’я і віком та професійність, що полягає у наявності відповідних знань, вмінь і навичок виконання службових та бойових завдань.

 

Відтепер жодних заборон та обмежень. Будь-який спеціаліст незалежно від статі, має право претендувати на посаду за своїми професійними та кваліфікаційними показниками.

 

Довідково.

 

21 грудня 2017 року стало відомо, що Міністерство охорони здоров’я скасувало наказ №256, який визначав перелік з 450 заборонених для жінок професій. Втім скасування наприкінці минулого 2017 року наказу МОЗ, який забороняв 450 професій для жінок, має вплинути на подальші розширення військових посад для жінок.

 

Заборона професій для жінок була встановлена з міркувань «особливої опіки», спричиняє низку наслідків. Через таку заборону транслюються полярно різні очікування щодо жінок і щодо чоловіків: одні постають, як невразливі істоти, покликані заробляти гроші, а інші – як надмірно вразливі, що мають лише народжувати дітей. Коли держава забороняє жінкам певні види робіт, обґрунтовуючи це турботою про їхнє репродуктивне здоров’я, вона визнає і створює вищу цінність «жінки як матері» і упосліджує/принижує «жінку як робітницю».

 

Це наслідки радянських пережитків, від яких відходить наше суспільство. Це сексизм вважати, що жінка не може впоратися з таким навантаженням. Лише сама жінка, точніше будь-яка людина, може вирішувати, чи вона може впоратися з тим чи іншим навантаженням, чи не може. В цивілізованій країні - жінка самостійно визначає, де вона хоче працювати і яким чином захищати своє здоров’я, материнство, а не держава це буде визначати.

 

Незважаючи на те, що історично військова служба базувалася виключно на чоловічих критеріях, серед яких ключовими були фізична сила та наявність відповідних бойових вмінь та навичок, в умовах сьогодення з врахуванням існуючих технологій вимога щодо грубої сили втрачає свою актуальність, а оточуюче середовище ставить зовсім інші вимоги до військових дій.

 

Так, от сьогодні, слід визнати, є жінки набагато сильніші, витриваліші й більш підготовлені за деяких чоловіків. І вони є в секторі безпеки та оборони України, зокрема в НГУ. Ці жінки, які свідомо зробили свій вибір, виходячи не лише з покликання серця чи, будемо відвертими, гаманця, а які врахували свій рівень фізичної підготовки, навиків, знань та умінь.

 

Скасування посадових обмежень є першим реальним кроком на шляху до недискримінації жінок у трудових відносинах. Далі – недопущення упередження ставлення до особового складу за статтю (сексизму), створення безпечних умов праці для усіх військовослужбовців незалежно від статі, викорінення гендерної дискримінації під час працевлаштування, призначення жінок-військовослужбовців на керівні посади.

 

Подібні зміни стали довгоочікуваними та необхідними для просування ґендерної політики в усіх складових сектору безпеки та оборони та слугує одним із прикладів практичної реалізації міжнародних та національних нормативно-правових актів щодо впровадження принципу ґендерної рівності. Національна гвардія України, перебуваючи складовою частиною українського суспільства, піклується про комплектування професійними кадрами незалежно від статі.

 

Міжнародні інституції за рівність

 

У країнах Європейського Союзу давно вже випадки заборони та обмеження реалізації прав жінок, в тому числі і у сфері військової служби вважаються дискримінаційними. Це пояснюється міжнародними документами з прав людини: Загальною декларацією прав людини, Міжнародним пактом з громадянських та політичних прав та Міжнародним пактом з економічних, соціальних та культурних прав. Усі вони не поділяють заборони працювати жінкам чи чоловікам на тих чи інших професіях.

 

І саме - Європейський Союз є моделлю для правових та політичних спрямовувань України, та керівництвом держави неодноразово висловлювалось бажання домогтися членства ЄС в найближчому майбутньому. В найуспішніших арміях світу – США та Ізраїлю - давно відмовились від цих обмежень та жінки мають право обіймати весь перелік посад.

 

Сюжет за посиланням: https://bit.ly/2N81CFB