Неділя, 23 Лютого, 2020 - 13:19
30 Лис 2019

Національна експертна група оцінювання освітніх програм перевірила академію Нацгвардії в Харкові

 

Цього тижня експертна група від Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти провела акредитацію на експертизу освітніх програм в НА НГУ.

 

Програми з назвою «Експлуатація та відновлення ракетного, артилерійського та стрілецького озброєння підрозділів Національної гвардії України» та «Експлуатація та відновлення автомобілів та бойових машин підрозділів Національної гвардії України».

 

Важливою, в рамках роботи експертів, була зустріч із академічним персоналом та випускниками заявлених освітніх програм, а також представниками студентського самоврядування Академії Нацгвардії.

 

«Основними цілями акредитаційної експертизи є правдива оцінка. Тобто, наскільки освітні програми та діяльність з їх реалізації відповідає критеріям якості освітніх програм. А також надання рекомендацій та програмних консультацій щодо подальшого удосконалення навчального процесу, – зазначив керівник експертної групи Володимир Мірненко. –  Одним із ключових заходів для нас, як для представників експертної групи, є «День суджень».

 

Крім того, експерти провели огляд матеріально-технічної бази, що використовується під час реалізації заявлених освітніх програм. А також оцінили роботу адміністративного персоналу, допоміжних структурних підрозділів Академії.

 

 

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НАНГУ