П'ятниця, 14 Грудень, 2018 - 09:49

Поділитися

03 Лип 2017

Начальник Академії зустрівся з офіцерами, що планують навчатися в Академії

У Національній академії Національної гвардії України розпочинаються вступні випробування у офіцерів, що планують навчатися у магістратурі для здобуття оперативно-тактичного рівня підготовки.

 

Перед початком оцінювання з кандидатами на вступ зустрівся начальник Академії генерал-майор Сергій Соколовський. Він довів основні вимоги, щодо перебування офіцерів на території навчального закладу, загальний порядок складання іспитів та представив членів приймальної комісії.

 

«Приємно бачити, що більшість серед вас – випускники нашого навчального закладу. Це свідчить про те, що офіцери мають бажання навчатися та професійно зростати і Академія допомагає вам на цьому шляху. Кожного року наш навчальний заклад змінюється та розвивається. Ви матимете змогу ознайомитись з нашими досягненнями протягом вступної кампанії. Кращі з вас залишаться тут навчатися, а для решти - це лише привід працювати над собою, готуватися і обов’язково спробувати свої сили наступного року», – зазначив генерал-майор Сергій Соколовський.

 

Представники приймальної комісії провели консультації за своїми напрямками. Попереду в офіцерів три дні вступних випробувань та підсумкове засідання приймальної комісії. Цього року свої сили спробують півтори сотні офіцерів Національної гвардії та інших збройних формувань.

 

 

Прес-служба НА НГУ