П'ятниця, 26 Квітень, 2019 - 03:04

Поділитися

04 Вер 2018

Нацгвардієць Михайло Романчук став найкращим спортсменом України за підсумками серпня

Національний олімпійський комітет України визнав дворазового чемпіона та срібного призера чемпіонату Європи – 2018 з плавання, спортсмена-інструктора спортивного клубу Національної гвардії України Михайла Романчука найкращим спортсменом останнього літнього місяця. А його особистий наставник Петро Нагорний отримав звання найкращого тренера серпня.

Підводячи підсумки спортивного серпня, експертна комісія Національного олімпійського комітету України відзначила чудові здобутки українських спортсменів на міжнародних стартах з академічного веслування, велоспорту, легкої атлетики, синхронного плавання, спортивної гімнастики, стрибків у воду та плавання.

Звання найкращого спортсмена місяця Михайло здобув завдяки своїм здобуткам на чемпіонаті Європи 2018 року в Глазго (Шотландія). Талановитий плавець здобув три медалі: він двічі підіймався на найвищу сходинку п’єдесталу на дистанціях 400 метрів та 800 метрів вільним стилем й посів друге місце на дистанції 1500 метрів.

Для Михайла Романчука – це перше високе визнання Національного олімпійського комітету України.

Нагадаємо, на ІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх в Нанкіні – 2014, Михайло виборов «золото» та «срібло» (400 м та 800 м, вільний стиль).

А ще – вітаємо нашого переможця з одруженням!