П'ятниця, 10 Липня, 2020 - 13:13
10 Лис 2015

Нацгвардійцями затримано викрадача дитини

 

Завдяки вмілим та оперативним діям військовослужбовців черкаської частини Північного ОТО Національної гвардії України було затримано громадянина, який викрав 3-річну дитину.

 

Під час несення служби з охорони громадського порядку у місті черговий військових нарядів капітан В’ячеслав Грабко отримав інформацію від чергового по УМВС України в Черкаській області про те, що у громадянки 1989 року народження викрали дитину.

 

В’ячеслав Грабко разом з військовослужбовцями військового наряду автопатруля, не гаючи часу  висунувся за вказаною адресою. Прибувши на місце скоєння злочину, капітан В’ячеслав Грабко з’ясував у потерпілої обставини події, після чого разом з начальником АП-2 прапорщиком Артемом Степаненком, водієм сержантом Ростиславом Дідашом, патрульними солдатом Олександром Пасічником та солдатом Олександром Кульчаком приступив до розшукових заходів.

 

Гарячим слідом досвідченні нацгвардійці затримали горе-викрадача 1989 року народження, співмешканця потерпілої, який викрав та переховував дитину у помешканні своєї матері.

 

Затриманого було передано співробітникам Придніпровського районного відділу міліції для з’ясування обставин, а дитину повернуто матері.

 

Чергового військових нарядів капітана В’ячеслава Грабко та наряд автопатруля під керівництвом прапорщика Артема Степаненко за оперативні та вмілі дії при затриманні громадянина, який підозрюється у викраденні дитини, чекає заслужене заохочення від командування частини.

 

Група інформації та комунікації Північного ОТО