Понеділок, 17 Червень, 2019 - 03:56

Поділитися

08 Гру 2018

Нацгвардійці зіграли з військовими Збройних сил України у міні-футбол

Одразу два товариські матчі між військовослужбовцями 2 Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України та Збройних сил України з міні-футболу відбулись днями у містах Львів та Ужгород. Спортивні заходи присвятили до святкування Дня Збройних сил України.

 

Перший матч зіграли у Львові між збірною командою нацгвардійців та Західного територіального управління військової служби правопорядку. Матч проходив у два тайми по 20 хвилин. В результаті динамічної та видовищної гри нацгвардійці поступилися військовим з рахунком 7:2. А ось аналогічний матч між збірними 4 батальйону 2 Галицької бригади та Ужгородським зональним відділом військової служби правопорядку закінчився унічию з рахунком 6:6.

 

«Хочемо від усієї нашої військової частини привітати колег з професійним святом і побажати їм наснаги під час несення служби, - зазначив тренер збірної команди нацгвардійців підполковник Ігор Рудик. – Це вже другий рік поспіль ми зустрічаємося у товариських матчах із військовими Збройних cил України. Обидві команди достойно показали себе на полі і висловили бажання грати частіше. Можливо, в майбутньому ми проводитимемо спільні змагання не лише з футболу, а й з плавання та волейболу».

 

Дарина Петрушкевич

фото молодшого лейтенанта Аліни Новікової