Неділя, 20 Січень, 2019 - 11:59

Поділитися

16 Кві 2018

Нацгвардійці вшанували пам’ять загиблих героїв

У поминальну неділю у всіх оперативно-територіального об’єднаннях і військових частинах Національної гвардії України гвардійці запалили свічки пам’яті на знак скорботи про загиблих побратимів.

 

Військовослужбовці батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького разом з капеланом отцем Миколою Мединським відвідали меморіали на Луганщині та в Донецькій області. Спочатку гвардійці побували на околиці Попасної, де знаходиться пам’ятний знак бійцям військової частини 3027, які загинули 18 липня 2014 року під час звільнення міста. Військовослужбовці поклали квіти та помолились за своїх товаришів.

 

Наступним місцем став 703 км траси Харків-Довжанський. На цій ділянці дороги 5 лютого 2015 року під час маршу для виконання службово-бойових завдань в зоні АТО, в моторошній ДТП загинуло 13 військовослужбовців батальйону. Тут також була проведена поминальна панахида. Солдат Олександр Мікешин, що вижив у тій аварії, мовив: «Пам'ять про них буде жити, допоки вона жива в наших серцях. А жити вона буде вічно…».

 

Миколаївські гвардійці завжди вшановують пам'ять своїх побратимів, що героїчно загинули під час виконання бойовових завдань в зоні проведення антитерористичної операції.

 

Так, упродовж підготовчого тижня до поминального дня «Радониця» особовий склад військовослужбовців військової частини 3039 надав допомогу родичам загиблих військовослужбовців по упорядкуванню місць поховань, а військовий священник (капелан) військової частини отець Володимир прибувши до місць поховання воїнів провів священну молебень в пам'ять загиблих гвардійців.

 

 

Також, під час проведення роботи з військово-патріотичного виховання офіцери групи по роботі з особовим складом розповідали учням та студентам підшефних навчальних закладів приклади відданості та рішучої мужності воїнів, що не шкодуючи власного життя боролися за незалежність рідної країни.

 

Гвардійці військової частини 3051 віддали шану товаришам, які загинули виконуючи завдання в зоні проведення антитерористичної операції.

Особовий склад військової частини 3051 Національної гвардії України висловлює щирі співчуття родинам загиблих воїнів.

 

 

В 23-й бригаді Південного ОТО Національної гвардії України, біля пам’ятної стели, провели панахиду по загиблим військовослужбовцям частини.

 

Прочитавши молитву військовий капелан Анатолій Кусик звернувся з промовою до всіх присутніх, і зокрема зауважив: «Загиблі Герої будуть жити доки пам’ять про них буде жити в наших серцях. Своєю службою і відданою працею ми повинні продовжити справу розпочату нашими побратимами і залишити по собі добрий слід на землі».

 

 

15 квітня військовослужбовці Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відвідали місця поховання бойових побратимів та місця, де встановлено пам’ятні таблички героям у підрозділах та навчальних закладах.

 

Нацвардійці прибрали та навели лад на могилах загиблих воїнів, поклали квіти пам’яті. Адже віддати шану героям АТО – священний обов’язок правоохоронців!

 

Крім того, у підрозділах військовими капеланами було проведено літургії за загиблими побратимами і кожна свічка скорботи у руках військовослужбовців символізувала незгасиму світлу пам'ять про тих, хто золотими літерами вписав свої імена в історію Незалежності України!

 

Вічна пам'ять героям!

 

За матеріалами військових частин