Середа, 19 Червень, 2019 - 08:22

Поділитися

06 Лип 2018

Нацгвардійці перемогли у всеукраїнських та міжнародних стартах з триатлону та гирьового спорту

Триатлон

У Вишгороді (Київська область.) відбувся головний внутрішній старт сезону – чемпіонат України з триатлону на олімпійській дистанції. А вже за день потому, спортсмени також позмагалися за медалі внутрішньої першості з акватлону.

 

Більше 300 найсильніших тріатлоністів з’їхалися на всеукраїнську першість. І це доволі значна цифра. З кожним роком учасників стає дедалі більше, а це говорить про те, що тріатлон набирає обертів популярності в нашій країні. Участь у змаганнях взяли спортсмени з таких регіонів України як Київ, Львів, Запорізька, Черкаська, Донецька, Дніпропетровська, Харківська, Житомирська, Полтавська, Львівська, Кіровоградська області.

 

Набережна Київського водосховища «Алея Семена Поташника» зібрала величезну кількість глядачів. Це й не дивно, адже свято включало в себе три види спорту, тому кожен обирав, де й за кого вболівати. Тут і плавання для прихильників водних видів, велогонка для любителів велосипеду та біг. Дуже ефектно виглядали самі змагання – відплававши кілометри у морі, плавці щодуху вибігали з води, наввипередки мчали до велостоянки і перетворювалися на велогонщиків. Поганявши дорогами і горами біля набережної на своїх залізних конях, велосипедисти паркувалися і ставали легкоатлетами, біжучи до фінішу за заповітними медалями.

 

У програмі чемпіонату з триатлону серед дорослих, молоді і аматорів формат дистанції складав: 1,5 км плавання/ 40 км велосипедна гонка/ 10 км біг. В акватлоні формат дистанції – 1 км плавання / 5 км біг.

 

Тому й завітали на спортивне свято цілими сім’ями. Однак, не тільки вболівали повним складом, а й змагалися всієї сім’єю і наші спортсмени, зокрема, учасники проекту «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Під час свята триатлону для малечі, яка не брала участі у чемпіонатті, влаштували свої змагання -малюнок на асфальті на кшталт «триатлон очима дітей».

 

І тому дуже приємно та почесно, що двома золотими нагородами відзначився лейтенант Олексій Сюткін – інструктор зі спорту другої категорії спортивного клубу Національної гвардії України. Як в одній, так і в іншій дисциплінах нацгвардієць не мав собі рівних. Також уперше в змаганнях цього року потрапив на п’єдестал пошани і володар «срібла», ще один нацгвардієць, який тільки-но повернувся до участі в змаганнях після важкої травми - старшина Єгор Мартиненко – спортсмен-інструктор спортивного клубу Національної гвардії України.  

 

Гирьовий спорт

 

З 29 червня по 1 липня в Гарліаві (Литва) відбувся IV етап Кубку світу з гирьового спорту. Старшина Олег Коломієць та старшина Микола Ткаченко - спортсмени-інструктори спортивного клубу Національної гвардії України разом зі своїм колегою по національній збірній команді України - Валентином Бербеничуком вибороли золото в командній естафеті.

 

Спортивний клуб Національної гвардії України