Неділя, 23 Лютого, 2020 - 00:40
19 Травень 2017

Нацгвардійці - медалісти долають нові спортивні вершини

Легкоатлетка фахівець Ольга Земляк посіла третє місце на ІІ етапі «Діамантової ліги» у Шанхаї (Китай). Свою коронну дистанцію 400 метрів вона подолала за 50,89сек, що на цей час є найкращим результатом сезону в Європі. Ольга поступилася лише олімпійській чемпіонці з Багам Шон Міллер-Уібо - 49,77сек та американці Наташі Гастінгс.

Міжнародні рейтингові змагання з велосипедного спорту – маунтенбайку, що пройшли в австрійському Обертрауні закінчилися перемогою української спортсменки фахівця спортивного клубу Нацгвардії Яни Беломоіної Вона випередила Лінду Індерганд (Швейцарія), яка приїхала до фінішу другою, більш ніж на півтори хвилини. Третє місце посіла бронзова медалістка Олімпійських ігор в Ріо-Де-Жанейро Катарін Пендрель з Канади. Це досягнення дозволило Яні підняти свій світовий рейтинг до п’ятої позиції.

З 11 по 15 травня в м. Даугавпілс (Латвія) проходив чемпіонат Європи з гирьового спорту. У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з 18 країн Європи. Військовослужбовці Національної гвардії України на цьому представницькому форумі серед найкращих гирьовиків старого світу здобули 9 медалей, з них 1 золота та 8 срібні.

У ваговій категорії до 63кг сержант Недоля Володимир зайняв 2 місце (двоборство), у ваговій категорії 68 кг сержант Срібний Руслан здобув 2 місце (двоборство) та вперше виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу. У ваговій категорії 73кг старший солдат Білоус Віталій зайняв 2 місце (двоборство), у ваговій категорії 73кг сержант Канунніков Максим - 2 місце (поштовх довгим циклом), у ваговій категорії 78кг сержант Гавришко Ігор виборов 2 місце (двоборство) та 1 місце в командній естафеті, сержант Коломієць Олег - 2 місце (двоборство) та 2 місце (поштовх довгим циклом) у ваговій категорії 85кг, сержант Ткаченко Микола - 2 місце (двоборство) у ваговій категорії понад 95кг.

Солдат Олег Овчаренко став переможцем кубку Європи з дзюдо до 21 року у ваговій категорії до 66 кг в литовському місті Каунас. У першій сутичці він без труднощів подолав господаря змагань, по такому ж сценарію проходили сутички зі спортсменами з Німеччини та Угорщини, у півфіналі Олег переміг свого співвітчизника Георгія Чохонолідзе, і у фінальній зустрічі ефектним кидком менше ніж за хвилину переміг представника з Казахстану.