Середа, 8 Липня, 2020 - 17:18
11 Вер 2019

Нацгвардійці доставили гуманітарний вантаж жителям Станиці Луганської

 

Сьогодні, 11 вересня, відбулася церемонія передачі гуманітарного вантажу жителям селища міського типу Станиці Луганської.

 

Доставити вантаж представникам міжнародної делегації Латвійської Республіки, яку очолював Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс, допомогли гвардійці.

 

Цього разу серед вантажу: медична вата, марля, одяг та взуття. За словами головного капелана Збройних Сил Латвії Елмарса Плявінша, допомогу українському населенню збирали всі охочі та небайдужі жителі Латвії та Швеції. До заходу долучилися навіть діти.

 

Під час робочої зустрічі, керівник Луганської облдержадміністрації Віталій Комарницький, разом із представниками іноземної делегації та представниками цивільно-військового співробітництва, що виконують завдання у районі проведення операції Об’єднаних сил, обговорив питання розвитку регіону та висловив слова вдячності за підтримку населення.

 

– Для нас дуже важливо допомагати жителям прифронтових міст. Ми розуміємо, що подекуди людям доводиться виживати навіть без світла чи води, тому намагаємося хоч якось Вам допомогти,  –  сказав Юріс Пойканс.

 

У свою чергу,  начальник відділу цивільно-військового співробітництва ГУ Національної гвардії полковник Олег Балагура наголосив на тому, що це далеко не остання допомога, у майбутньому напрямки співпраці з Луганською ОДА, будуть лише розширюватися. А жителі Станиці Луганською уже сьогодні отримають гуманітарний вантаж.

 

Олександр Мальцев, фото автора