Вівторок, 25 Вересень, 2018 - 01:11

Поділитися

10 Жов 2017

Нацгвардія використовує сучасну українську військову техніку та зброю, що конкурують на світовому рівні – Аллеров (ВІДЕО)

 

Підрозділи Національної гвардії України під час виконання службово-бойових завдань використовують сучасну українську військову техніку та зброю, що складають конкуренцію зразкам озброєння і військової техніки світового рівня.

 

Про це у вівторок під час відвідування XIV Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2017» заявив командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров.

 

«Деякі екземпляри військової техніки, які сьогодні виробляє Україна конкурують, а в окремих випадках є кращими за зразки іноземного виробництва. Українська сучасна військова техніка та озброєння є одними з найкращих у світі і дуже приємно, що підрозділи Національної гвардії України активно використовують багато її зразків під час виконання службово-бойових завдань», - сказав він.

 

За словами Юрія Аллерова, в підрозділах НГУ на озброєнні є сучасні безпілотні літальні апарати, автомобільна та бронетанкова техніка, а також стрілецьке озброєння вітчизняного виробництва.

 

Командувач НГУ наголосив, що з кожним роком рівень міжнародної виставки «Зброя та безпека» підвищується.

 

«Тут ми побачили виробників з країн Європи, Азії, зацікавлених осіб, які готові придбати українську військову техніку. Приємно, що Уряд України приділяє належну увагу обороноздатності нашої країни і вважає це питання номером один», - підкреслив він.

 

Нагадаємо, у вівторок, 10 жовтня, у Міжнародному виставковому центрі відбулася офіційна церемонія відкриття XIV Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека-2017». Перерізавши червону стрічку, виставку відкрили секретар РНБО Олександр Турчинов, міністр оборони України Степан Полторак, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і представники оборонних відомств іноземних держав-партнерів України. Музичний супровід урочистого заходу забезпечували гвардійські хор та оркестр.

 

У цьогорічній виставці беруть участь та широко представлені партнери України з країн Європи, Азії, Північної та Південної Америки.

 

Виставка «Зброя та безпека – 2017» проводиться у форматі двох основних розділів: озброєння та військова техніка для армії і правоохоронних органів та зброя для цивільного населення.

 

У рамках військової частини виставки будуть представлені такі сегменти:

- озброєння і засоби індивідуальної екіпіровки солдата на полі бою;

- техніка та озброєння Сухопутних військ;

- озброєння і екіпірування правоохоронних органів;

- засоби забезпечення прикордонного контролю;

- військова авіація.

 

Додамо, що на експозиції свої сучасні технологічні здобутки представляє також кінологічна служба Нацгвардії. Гостям виставки демонстрють новітній кінологічний комплекс, призначений для перевезення та утримання службових собак у польових умовах.

 

Цивільна частина експозиції буде традиційно представлена найрізноманітнішим асортиментом (в ціновому діапазоні і за кількістю всесвітньо відомих торгових марок) мисливської, спортивної, історичної та холодної зброї, товарів тактичного призначення, для полювання і активного відпочинку.

 

XIV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2017» проходитиме з 10 по 13 жовтня 2017 року.

 

Прес-служба НГУ

Фото Вадима Голуба та Олексія Павлюка,

відео Олексія Павлюка