П'ятниця, 10 Липня, 2020 - 13:10
16 Бер 2018

Нацгвардія увійшла до Української асоціації представниць правоохоронних органів

 

У рамках реалізації Проекту підтримки підготовки поліцейських, який в Україні проводиться за сприяння Міністерства закордонних справ Канади, засновано громадську організацію «Українська асоціація представниць правоохоронних органів». До неї увійшли всі структурні підрозділи системи Міністерства внутрішніх справ, зокрема, і Національна гвардія України.

 

З нагоди створення Асоціації у столичному готелі «Radisson Blu» відбувся урочистий прийом, який розпочав Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, наголосивши на важливості створення цієї організації.

 

Перед присутніми правоохоронцями також виступили заступник Голови місії Посольства США в Україні Джордж Кент, президент Міжнародної асоціації жінок-поліцейських Маргарет Шортер та заступник міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук. Вони розповіли про основні переваги участі в Асоціації.

 

Нацгвардію на зустрічі представляли заступник командувача НГУ по роботі з особовим складом генерал-лейтенант Ярослав Сподар, радниця командувача НГУ з питань реформування психологічної служби та ґендерної інтеграції Вікторія Арнаутова та начальник служби з ґендерної інтеграції управління кадрової роботи Головного управління НГУ майор Сергій Капітонов.

 

За словами Тетяни Ковальчук, Асоціації сприятиме забезпеченню рівних прав і можливостей жінок та чоловіків у правоохоронних органах України. У своєму виступі заступник міністра внутрішніх справ також зазначила: «Завдяки зусиллям робочої групи, до якої увійшли представник усіх підрозділів МВС, протягом року стало можливим створення даної Асоціації. Вона дасть змогу підвищити рівень обізнаності щодо важливості ґендерних питань у правоохоронній сфері, зокрема, рівні права та можливості для жінок і чоловіків та посилити голос жінок-представниць правоохоронних органів».

 

Начальник служби з ґендерної інтеграції управління кадрової роботи ГУ НГУ розповів, що вступ Нацгвардії до Асоціації дуже важливий, адже він дозволить долучиться до реалізації Проекту підтримки підготовки поліцейських.

 

«Даний Проект тісно співпрацює з Канадською поліцейською місією в Україні. Він спільно впроваджує програми професійного розвитку поліцейських в рамках стратегічного партнерства між правоохоронними органами Канади та України. У результаті реалізації Проекту буде створено нову навчально-матеріальну базу для підготовки, підвищення кваліфікації та обміну досвідом правоохоронцями», – підкреслив майор Сергій Капітонов.

 

Зазначимо, що Проект підтримки підготовки поліцейських (Police Training Assistance Project (PTAP) в Україні реалізовується компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансового сприяння уряду Канади. Термін реалізації проекту розрахований до 2019 року. Обсяг його фінансування складає 6,5 мільйонів канадських доларів.

 

Проект сприяє проведенню в Україні спеціалізованих навчальних курсів з управління та лідерства, протидії ґендерному насильству, командування в умовах критичних ситуацій та розробки платформи дистанційного навчання для поліцейських.

 

Прес-служба НГУ

Фото Олексія Павлюка