Вівторок, 26 Травня, 2020 - 08:10
08 Жов 2019

Нацгвардія продемонструвала свої інновації на XVI міжнародній виставці «Зброя та безпека – 2019»

Сьогодні, 8 жовтня, військові Національної гвардії України взяли участь в щорічній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2019». Відкриття експозиції відбулося за участі представників уряду, українських та іноземних силових структур, зокрема Національної гвардії.

 

На виставці було продемонстровано сучасний багатофункціональний французький гелікоптер Airbus Н-225 Super Puma, який нещодавно надійшов на забезпечення до Нацгвардії. А своєю чергою гвардійські пілоти розповіли, до яких завдань залучається цей гвинтокрил.

 

Під час експозиції Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав Меморандум з керівництвом Державного підприємства «Антонов» про закупівлю літаків Ан-178, згідно з яким Національна гвардія отримає чотири одиниці таких повітряних суден для перевезення вантажів та особового складу.

 

«Зараз ми підписали попередні домовленості про постачання для системи МВС АН - 178. Цей красень, який вперше буде поставлятися в підрозділи міністерства. Дев'ять літаків будуть працювати на потреби ДСНС. Ще чотири використовуватимуться Нацгвардією», - заявив Арсен Аваков.

 

Виставка спрямована на розвиток української оборонної промисловості, удосконаленню технічної оснащеності правоохоронних та силових структур, а також просування на світовий ринок нових видів озброєнь і техніки спеціального призначення. Крім того, виставка відкриває нові перспективи міжнародного військово-технічного співробітництва для українських виробників оборонного оснащення.

 

Експозицію відвідали офіційні делегації з двадцяти країн світу. Крім того, цьогоріч започаткована виставка «Expert Security», уведення якої в існуючий формат створило єдиний потужний комплексний захід, присвячений всім аспектам і рівням питань безпеки – від національних до особистих. Завдяки цьому зросла кількість учасників: понад 400 компаній з 16 країн на площі майже 34 000 кв. м.

 

Присутні мали можливість оглянути сучасні зразки озброєння, легкі броньовані машини, керовані ракети і артилерійські снаряди, безпілотники, прицільні комплекси, піхотну зброю, бронежилети, тепловізори та багато іншого.

 

Варто відзначити, що за багато років проведення виставка стала загальновизнаним демонстраційним майданчиком і бізнес-платформою для розробників, виробників, постачальників і замовників зброї та оборонного оснащення.

 

Прес-служба НГУ

фото Руслана Андрусіва