Субота, 20 Липень, 2019 - 10:34

Поділитися

10 Кві 2019

Нацгвардія оптимізувала систему повітряних перевезень вантажів (ФОТО, ВІДЕО)

Національна гвардія України оптимізувала доставку речового майна до військових частин. Таким чином заощадили ресурси та час, які були затрачені при використанні наземного транспорту для логістичного забезпечення.

 

Днями відбулися навчально-тренувальні польоти авіації Національної гвардії України. Під час цих тренувань вперше було доставлено речового майна в об´ємі близько 54 м до військових частин Центрального територіального управління НГУ, а саме взуття, форма одягу за сезоном, спальні мішки, транспортні сумки та білизна.

 

Тренування і доставлення речового майна здійснювалася військовим вантажним літаком АН-72.

«Сьогодні було доставлено вантаж із майном для забезпечення молодого поповнення та особового складу наших військових частин. Транспортування майна було узгоджено та здійснено разом із виконанням практичних польотів авіації НГУ. Ми зробили дві справи: доставка вантажу та виконання тренувальних польотів», - розповів начальник речової служби Центрального територіального управління НГУ підполковник Артем Бендерев.

 

Таким чином в короткий термін можна доставити вантаж в будь-яку точку України. Льотчики Нацгвардії оптимізували та пришвидшили доставлення речового майна задля того, щоб зменшити час та витрати під час виконання тренувальних польотів.

 

Майно доставлялося до військових частин з центральної бази забезпечення. Раніше транспортування та доставлення речового майна здійснювалася до 3 діб, а на даний момент під час навчань це було зроблено в найкоротший термін.

 

Надалі авіацією Національної гвардії України будуть здійснюватися інші транспортування для логістичного забезпечення військових частин по всій території України.

 

Прес-служба НГУ,

фото Руслана Андрусіва,

відео Олексія Павлюка