Середа, 17 Липень, 2019 - 06:13

Поділитися

02 Кві 2015

На Здолбунівщині прощатимуться із загиблим героєм Павлом Петренком

У cерпні минулого року в зоні АТО загинув Павло Петренко зі Здолбунова,. Павло проходив службу в батальйоні Національної гвардії «Донбас». Військовий потрапив під артелерійський обстріл . Довгий час вважалося, що він зник безвісти. В березні цього року за аналізом ДНК вдалося встановити особу гвардійця.

Прощання із загиблим Героєм відбудеться у суботу, 4 квітня. З 11 до 13 години у Здолбунівському міському будинку культури земляки зможуть вшанувати полеглого бійця.

Довідково: Павло Петренко народився 3 грудня 1989 року. Навчався у Здолбунівській школі №3.  Після її закінчення вступив до Полтавського інституту бізнесу Міжнародного науково-технічного університету та отримав диплом менеджера. З жовтня 2010 року по жовтень 2013 року проходив військову службу за контрактом у місті Хмельницький. 14 червня минулого року Павло Петренко був зарахований до військової частини Національної гвардії України, у батальйон «Донбас». У липні під час виконання бойового завдання боєць був поранений. Після лікування повернувся у зону АТО. 29 серпня Павло Петренко загинув.

 

Прес-служба НГУ