Вівторок, 2 Червня, 2020 - 10:58
04 Жов 2019

На шляху любителів наркотиків і легкої наживи стали нацгвардійці

 

«Ухилення від покарання та виробництво наркотичних речовин» – за підозрою у вчиненні саме таких правопорушень громадяни були затримані нацгвардійцями Східного оперативно-територіального об’єднання за останній тиждень.

 

Так, 29 вересня під час патрулювання біля залізничного вокзалу Слов’янська поліцейські затримали чоловіка, у якого виявили два згортки з синтетичною речовиною, вагою приблизно 3 грами. За підозрою у скоєнні злочину за ст. 309 ККУ його доставлено до Слов’янського відділення Національної поліції.

 

Того ж дня, але бійці іншого спільного автопатруля помітили особу, яка перебуває у розшуку за ст. 389 ККУ (Ухилення від покарання, не пов'язаного з позбавленням волі), якого теж було доставлено до Слов’янського відділення Національної поліції.

 

Гвардійці ж самостійного автопатруля у Слов’янську затримали підозрілу особу, яка намагалася приховати секцію металевого паркану, вагою майже 40 кг. За підозрою у скоєнні злочину, передбаченого статтею 185 ККУ (крадіжка) затриманий був доставлений до поліції.

 

Не уник «пильного ока» патрульних і ще один любитель наркотиків, але вже в Кремінній 2 жовтня. У нього було виявлено паперовий згорток із зеленою речовиною, вагою 4 грами.

 

Правоохоронці кажуть, що будь-якого правопорушника під час зустрічі з поліцейськими або нарядом Національної гвардії видає його поведінка – він починає помітно нервувати і поводити себе незвично. Тому, пильність і уважність перші правила під час несення служби з охорони публічного порядку.

 

Відділення інформації і комунікації Східного ОТО