П'ятниця, 14 Грудень, 2018 - 10:08

Поділитися

11 Бер 2018

На Шевченківські дні у Львові грав оркестр, а в Тернополі покладали квіти

 

9 та 10 березня в Україні проходили Шевченківські дні, в пам’ять народженню, смерті та творчості Тараса Григоровича Шевченка. Військовослужбовці військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання  Національної гвардії України долучились до святкування у Львові та Тернополі.

 

У Львові, на центральній площі міста, біля пам‘ятника Великому Кобзарю, військовий оркестр військової частини виконав мелодії, які були написані до віршів поета. Самі пісні виконав хор «Dominus» Церкви Івана Хрестителя, з яким військові музиканти мають велику кількість успішних спільних виступів. На площі зібралось безліч львів’ян та гостей міста, які разом із військовими співали й читали вірші Кобзаря.

 

У Тернополі гвардійці з разом із керівниками органів державної влади, місцевого самоврядування, містянами та представниками силових структур поклали квіти до пам’ятника Тараса Шевченка. Степан Барна, голова Тернопільської обласної державної адміністрації, у своїй промові наголосив, що подібні заходи завжди єднають усіх українців.

 

Молодший лейтенант Аліна Новікова

фото автора