Середа, 8 Липня, 2020 - 18:23
22 Травень 2019

На Прикарпатті Нацгвардія сформувала резерв для оперативного надання допомоги місцевому населенню

Продовж останніх кількох днів на території Івано-Франківської області не припиняються проливні дощі. У шести районах Прикарпаття, зокрема, Долинському, Калуському, Надвірнянському, Тисменицькому, Богородчанському та Рогатинському, негода спричинила значні підтоплення кількох тисяч домогосподарств, підвальних приміщень Калуської ТЕЦ, руйнування автомобільних доріг та мостів, пошкодження газопроводів та ліній електропередач.

 

За інформацією місцевої влади на сьогодні в Івано-Франківській області підтоплені 3240 домоволодінь,  зруйновано одну будівлю та два мости місцевого значення, евакуйовані 25 осіб, одна людина під час ліквідації негоди зникла безвісти. Без електропостачання опинилися 4557 споживачів. Подача природного газу припинена для 1175 абонентів. У зв’язку зі стихією повністю призупинено навчання у Богородчанському районі.

 

«Інтенсивні опади на Прикарпатті спричинили значні руйнування дорожньої інфраструктури та приватних будівель, призвели до людських жертв, - зазначає голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук. – Хочу запевнити, що на сьогодні усі органи влади та спеціалізовані служби спільними зусиллями протистоять наслідкам негоди та надають всю необхідну допомогу постраждалим».

 

У зв’язку із ситуацією, яка склалася та зверненням місцевої влади  до командування військової частини 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України у військовій частині сформовано резерв для надання допомоги місцевим громадам  у разі ускладнення обставин.

 

Також, при Калуській міській раді створено робочу групу по фіксації наслідків негоди. До складу моніторингової групи  увійшли і військовослужбовці  Нацгвардії, які спільно з представниками влади обходять господарства громадян, що постраждали від негоди та надають допомогу.

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ