Понеділок, 22 Січень, 2018 - 07:52

Поділитися

22 Чер 2017

На полігоні під Харковом нацгвардійці відпрацювали способи боротьби з диверсійно-розвідувальними групами противника

Близько 300 нацгвардійців за підтримки авіації, артилерії та мінометів Нацгвардії відпрацювали алгоритм застосування підрозділів спеціального призначення по розвідці і протидії диверсійним групам противника.

 

Навчання відбулися в ході проведення начально-методичного зборів начальниками територіальних управлінь, керівниками військових начальних закладів, та командирами військових частин Нацгвардії.

 

«Сьогодні завданням кожного командира було уяснити порядок підготовки до операції і порядок виконання бойової задачі. Проведення таких занять дозволяє проводити розбір недоліків, корегувати роботу і функціонально ставити задачу на перспективу, з урахуванням тих здач, які стоять перед Нацгвардією», - наголосив командувач НГУ генерал-лейтенант Юрій Аллеров

 

Учасники зборів також побачили застосування підрозділів авіації НГУ з елементами десантування та евакуації поранених, застосування підрозділів спеціального призначення щодо боротьби з диверсійними групами, вогневі вправи з застосуванням гаубиці Д-30, мінометів калібром 80 і 120мм, роботу артилеристських розрахунків: маскування, швидку зміну вогневих позицій, а також модернізовану зенітну установку із можливістю дистанційного керування.

 

«Аналіз бойових зіткнень говорить нам про те, що потрібно зменшувати нормативи на виконання бойових задань артилерійськими підрозділами. Це є запорукою збереження життя особового складу», - зазначив командувач НГУ.

 

«Способи евакуації поранених, відпрацьовані на навчаннях, можуть бути застосовані не лише в зоні проведення АТО, а й в мирному житті. В Нацгвардії створений спеціальний підрозділ, навчений діям в гірський місцевості в складних умовах у будь-яку пору року. Нацгвардійці, які входять до складу підрозділу окрім виконання службово-бойових завдань можуть надавати допомогу людям, які опинилися в складній ситуації в горах», - додав він. 

 

Під час зборів офіцери командної ланки мали можливість поспілкуватися, обмінятися досвідом, підняти проблемні питання в масштабах військ, які командування Нацгвардії вирішуватиме оперативно.

 

Прес-служба НГУ