Вівторок, 25 Вересень, 2018 - 00:58

Поділитися

02 Бер 2017

На Командно-штабному факультеті Національної академії Національної гвардії України провели змагання

Змагання включали в себе вправи підтягування на перекладині, армійський жим зі штангою, жим зі штангою лежачи, розбирання та збирання закріпленої зброї та військова естафета.

 

Боротьба виявилась дуже напруженою. Кожен підрозділ вболівав за свою команду. За результатом змагань найкращі результати показали курсанти-першокурсники та вибороли перемогу в командному заліку. Найкращих індивідуальних результатів досягли курсант Андрій Джигола – виконав підтягування на перекладині в бронежилеті у кількості 21 раз, курсант Володимир Малахов – виконав «армійський жим зі штангою» у кількості 63 повторення, молодший сержант Віктор Щербак – виконав «жим зі штангою лежачи» у кількості 50 повторень.

 

Варто зазначити, що курсанти регулярно тренуються аби і цього року вдало виступити на змаганнях з кросфіту серед підрозділів Національної гвардії. Цього року було відкрито спеціалізований зал для занять кросфітом в оновленому навчально-тренувальному комплексі. Тож курсанти мають зараз всі умови аби проводити посилені тренування.

 

«Це була дуже запекла боротьба за звання сильнішого, особливо на мене справило враження з яким прагненням та зусиллям мої товариші ставилися до виконання силових вправ. Заради перемоги доводилося щодня багато тренуватись, присвячувати цьому більшу частину вільного часу, але воно було того варте – ми стали кращими і вибороли перемогу»,- поділився враженнями курсант Сергій Бугаков.

 

Прес-служба НА НГУ