Субота, 19 Жовтень, 2019 - 15:52
21 Сер 2015

На Івано-Франківщині встановили пам'ятну дошку герою

На фасаді Коломийської спеціалізованої школи №1  відкрили меморіальну дошку на честь колишнього вихованця - Романа Фурика, бійця батальйону оперативного призначення НГУ ім. генерала Кульчицького.

 

Роман  був відкомандирований з  добровольчого батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець». Відмінністю батальйону від інших подібних формувань було те, що до служби в ньому були запрошені пенсіонери та ветерани органів внутрішніх справ з великим досвідом участі в зарубіжних операціях. Серед бійців батальйону був і підполковник міліції у відставці - Роман Фурик. Він пройшов «Євромайдан», де отримав поранення в обличчя. Наприкінці 2014 року у складі батальйону оперативного призначення Нацгвардії Роман Фурик  убув на схід держави захищати територіальну цілісність України.

 

9 січня 2015 року Роман загинув від кулі снайпера в Станиці Луганській в ході бою, потрапивши в засідку незаконного збройного формування біля Сєверодонецького мосту. Поховали героя у рідному місті з усіма військовими почестями, як справжнього героя.На відкритті меморіальної дошки були присутні представники місцевих органів влади, рідні, близькі та бойові побратими загиблого героя.

 

Вічна слава, герою!

 

майор Роман Герасіменко

фото з мережі Інтернет