П'ятниця, 10 Липня, 2020 - 11:56
30 Вер 2019

На Харківщині завершилися збори випускників військових вишів (ВІДЕО)

 

Збір тривав протягом десяти днів на базі військової частини 3005, поблизу селища Рокитне. В останній день занять кращі з його учасників були відзначені грамотами начальника Східного територіально управління полковника Олега Сахона. За його словами, цьогорічний випуск українських військових вищих навчальних зборів виявився дуже якісно підготовленим та суттєво відрізняється від попередніх:

 

«Цей випуск вище за попередні на голову. Йдеться про рівень підготовки, знань і особисту мотивацію офіцерів-випускників військових вищих навчальних закладів 2019 року. Радує, що такі офіцери прийшли у війська. Важливо, щоб Ви продовжували розвиватися і впроваджували нові, ефективні практики у підрозділі, зокрема ті, яким Вас навчили на цих зборах», – наголосив начальник Східного територіально управління полковник Олег Сахон.

 

Детальніше про те, як проходило навчання та чого досягли його учасники – офіцери військових частин Східного оперативно-територіального об’єднання та Національної академії Національної гвардії України – далі у сюжеті Дмитра Образцова та Сергія Молоткова