П'ятниця, 3 Квітня, 2020 - 08:03
20 Бер 2019

На гуманітарному факультеті Національної академії НГУ пройшли спортивні змагання між курсантськими підрозділами

Упродовж 3 годин гвардійці виборювали першість в 7 дисциплінах: підтягування на перекладині (хлопці), комплексно-силовій вправі (дівчата), жим штанги лежачи 50 кг (хлопці), ривок гирі 24 кг (хлопці), естафета 4х100 метрів (хлопці та дівчата), стрибки на тумбу (дівчата) та перетягування канату(хлопці та дівчата).

В підтягуванні на перекладені перемогу здобула збірна команда курсу №1, де в особистому заліку кращий результат показав Віктор Яковенко з 26 чіткими повтореннями.

При виконанні комплексно-силової вправи дівчата-філологи були кращими. В особистій першості переможницею стала Ксенія Захаріна, яка виконала 57 повторень.

Під час жиму штанги та ривку гирі хлопці-психологи здобули переконливі перемоги як в командному, так і особистому заліку: Олександр Вальчук зі штангою виконав 48 повторень за хвилину та Владислав Бровенко відповідно - 39 повторень з гирею.

Дівчата – майбутні психологи отримали впевнену перемогу в стрибках на тумбу, де кращий результат показала Вероніка Куліш – 34 повторення.

Хлопці курсу №2 здобули перемогу в естафеті 4х100. Проте, відразу, дівчата- філологи, взяли впевнений реванш на цій же естафеті.
Фіналом спортивного свята стало перетягування канату, де перевагу показала збірна дівчат – філологів. Проте курсанти курсу №2 в напруженій боротьбі все ж вибороли бажану перемогу.

За кожний вид змагань переможці отримали солодкі подарунки та пам’ятні призи від командування факультету та найголовнішим призом є перехідний кубок, який дістався курсу № 2️.