Середа, 3 Червня, 2020 - 20:37
03 Сер 2015

На Чернігівщині Нацгвардійці затримали грабіжника

 

До міліції Чернігова звернувся 17-річний юнак, якого побили біля магазину «АТБ» по вулиці Рокосовського та відібрали золотий ланцюжок.

 

Військовий наряд чернігівського батальйону Нацгвардії, отримавши орієнтування, відразу приступили до розшукових дій. У охоронця одного з ломбардів гвардійці дізналися, що молодий чоловік, схожий на підозрюваного, здав золотий ланцюжок, отримав кошти та поспіхом залишив заклад у північному напрямку.

 

У двох кварталах від місця пограбування наряд помітили особу, схожу за описом на грабіжника. Відрекомендувавшись, начальник наряду Юрій Овчаренко попросив молодика надати особисті документи, яких той не мав. Парубок став усіляко намагатися ухилитися від подальшого спілкування з правоохоронцями. По прибуттю слідчо-оперативної групи з потерпілим підозрюваний помітно занервував, намагався втекти, однак реакція службової собаки стримала підозрюємого від втечі. Юнак упізнав свого кривдника, прямо вказавши на нього. Затриманого було передано до міського відділу міліція для подальшого з’ясування  обставин скоєного злочину.

 

Командуванням військової частини подано документи щодо заохочення правоохоронців за сумлінне виконання службових обов’язків.

 

Роман Герасіменко