Вівторок, 31 Березня, 2020 - 21:25
07 Лис 2017

На базі Національної академії пройшли збори щодо впровадження ґендерної перспективи в реформу Національної гвардії України

До Національної академії НГУ завітала група представників апарату командувача Національної гвардії України та Головного управління НГУ, з метою проведення ґендерної оцінки, що допоможе командуванню Академії визначити наявні організаційні ресурси для вирішення ґендерних питань.

 

Перед початком члени делегації ознайомились з навчально-матеріальною базою Академії. Вони оглянули вогневий комплекс та засоби інтерактивного навчання, спортивно-тренувальний і тренажерний комплекси, відвідали музей, де ознайомилися з історією та традиціями навчального закладу.

 

У ході роботи, представниці Головного управління Національної гвардії України зустрілися з військовослужбовцями чоловічої та жіночої статі Академії. Розповіли офіцерам про важливість ґендерного навчання та перспективи розвитку впровадження ґендерної тематики.

 

Під час зустрічі з управлінням та науково-педагогічним складом навчального закладу обговорили питання щодо інтегрування ґендерного компоненту в процеси перегляду навчальних планів і програм, упорядкування та оновлення ресурсів та застосування їх у викладанні, встановлення регулярних комунікацій із «зовнішніми» експертами, тренерами, лекторами для висвітлення різних аспектів ґендерних проблем. Дискусія щодо нових перспектив та підходів зі зміцненням механізмів забезпечення ґендерної рівності в стінах Академії пройшла в умовах конструктивного діалогу та взаємодовіри.

 

Представники ГУ НГУ провели фокусоване групове інтерв’ю та обговорили питання, які набувають особливої актуальності у контексті ґендерного підходу. Мета ґендерного навчання – надати курсантам і слухачам розуміння соціальних ролей та потреб жінок і чоловіків, сформувати нетерпиме ставлення до поведінки, що базується на ґендерних упередженнях та дискримінації.

 

Отримані в ході зустрічі результати дадуть можливість підготовки пропозицій командуванню Нацгвардії для конструктивних рішень щодо ґендерної інтеграції.

 

Прес-служба НА НГУ