Четвер, 22 Серпень, 2019 - 12:41

Поділитися

22 Січ 2018

Миколаївські гвардійці забезпечили громадський порядок під час святкування Свята Йордан

19 січня більшість православних віруючих відзначають Хрещення Господнє. Саме цим святом закінчується цикл різдвяно-новорічних урочистостей. Раз на рік, саме на Йордана, проводиться християнський обряд водосвяття.

 

Сотні бажаючих мешканців міста Миколаєва прийшли у цей день до берега власної річки Південний Буг щоб зцілитися та отримати заряд здоров’я на весь рік. Громадський спокій заходу разом з підрозділами МНС у Миколаївській області забезпечували військовослужбовці військової частини 3039 Національної гвардії України. Загалом пірнання у зимову ополонку пройшли у атмосфері свята та без надзвичайних ситуацій. Разом з мешканцями міста у обряді очищення приймав участь і особовий склад Миколаївського полку Національної гвардії, яких благословили на здоров’я та добру службу місцеві священнослужителі.

 

Як відомо з історії багатьох поколінь водохрещенська вода не псується та має властивості зцілювати людей від хвороб фізичних і душевних та захищати від впливу всього лихого, адже ще наші предки вірили, що саме цього дня на землю сходить «благодать Божа».

 

Майор Сергій Кірічок,

фото капітан Віктор Безверхній