Субота, 23 Лютий, 2019 - 18:57

Поділитися

14 Лют 2017

Ми закохалися у гвардії

Кохання це така річ, яка завжди застає тебе зненацька.

 

Молодий та перспективний офіцер старший лейтенант Костянтин Янішевський розпочав військову кар’єру на посаді лікаря медичного пункту військової частини 3039 міста Миколаєва. Він завжди чесно та добросовісно виконував свої обов’язки, учасник антитерористичної операції на сході України, не одружений тай перспективи для цього не вбачав. Для нього головне була кар’єра.

 

- Я з дитинства хотів бути лікарем. Після закінчення інституту, вирішив стати на захист держави в Національній гвардії України. І одним із перших поїхав з хлопцями в АТО, – розповідає Костянтин.

 

Завжди зосереджений на службі він навіть подумати не міг, що одного прекрасного дня зустріне дівчину, яка повністю змінить його життя. Його серце вразив купідон, коли побачив її. Це була санітарний інструктор патрульної роти на автомобілях молодший сержант Катерина Євтеєнко. Дівчина своєю вродою та завзятістю підкорила серце офіцера.

 

- Я прийшла в гвардію за покликанням. Шукати собі хлопця, тим більше чоловіка – навіть подумати не могла. Але тільки побачила Костянтина, я відчула близькість та рідне щось. Так і сталося, – згадує Катерина.

 

Через декілька днів після знайомства, Костянтин чекав на неї з квітами біля будинку. Він зрозумів, що вона не просто дівчина в його житті, а його доля. Ось ще одна історія кохання, яка трапилась завдяки Національній гвардії Україні.

 

майор Сергій Кірічок

капітан Віктор Безверхній