Субота, 23 Лютий, 2019 - 19:00

Поділитися

08 Лют 2018

«Ми з вами є форпостом Європи», - Юрій Аллеров представникам військ карабінерів Республіки Молдови

Сьогодні в Головному управлінні Національної гвардії України відбулася робоча зустріч з делегацією військ карабінерів МВС Республіки Молдови   для ознайомлення з діяльності НГУ та започаткування двосторонньої співпраці.

 

До складу делегації Республіки Молдови увійшли заступник командувача військ карабінерів Михаіл Бежан, командир військової частини Департаменту військ карабінерів МВС Олег Буздуган, заступник начальника штабу Васіле Чебан та головний спеціаліст служби міжнародного співробітництва Юлія Плетос.

 

«На сьогодні Україна і Республіка Молдова – це, в першу чергу, незалежні країни. А карабінери, гвардійці - це ті люди, яка відповідають за безпеку своєї країни. У нас з вами подібні завдання перед нашими громадянами. І ми з вами є форпостом Європи», - заявив командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров.

 

Під час зустрічі керівництво Національної гвардії України ознайомило іноземних колег із основними напрямами діяльності та реформуванням Нацгвардії, досягненнями (зробивши акцент на набутті повноправного членства в FIEP, переході у 2017 році на систему державних електронних закупівель «ProZorro») та оновленою системою підготовки особового складу. Також гостям розповіли про нові зразки озброєння та створення школи підготовки сержантів.

 

Заступник начальника управління бойової та спеціальної підготовки полковник Віталій Козалєтов розповів представникам департаменту військ карабінерів МВС Республіки Молдови про структуру Національної гвардії, її функції та бойові завдання: «Сьогодні Національна гвардія України укомплектована сучасною та новітньою технікою, створена школа снайперів, де працюють професіонали різних рівнів. Крім того, серйозним кроком стало створення інституту інструкторів. Ми рухаємося вперед і працюємо над самовдосконаленням, про що свідчать наші досягнення та результати».

 

Заступник командувача НГУ по роботі з особовим складом генерал-лейтенант Ярослав Сподар розповів, що натхненниками багатьох інновацій сьогоднішньої Нацгвардії стали наші іноземні партнери з різних країн і ці зміни відповідають загальноєвропейській практиці.

 

Колеги з Молдови висловили задоволення з приводу продуктивного співробітництва із Національною гвардією України та результативністю заходу. «Ми щиро вдячні за виявлену відкритість у розвитку та започаткування нашого двостороннього співробітництва», - висловив вдячність заступник командувача військ карабінерів Михаіл Бежан.

 

Під час зустрічі досягнуто розуміння важливості спільних заходів та партнерської взаємодії, було наголошено на можливості прискорення співпраці і сплановано подальшу  роботу в межах міжнародного співробітництва.

 

Прес-служба НГУ

фото Руслана Андрусіва

відео Олексія Павлюка