Вівторок, 21 Травень, 2019 - 11:41

Поділитися

28 Лис 2017

«Ми повинні постійно обмінюватися досвідом та ділитися інноваціями – це дозволить досягнути спільного результату», – командувач Нацгвардії Латвії (ВІДЕО)

 

Це бригадний генерал Айнарс Озолінс зазначив 28 листопада під час робочого візиту до військового містечка 1-ї Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Національної гвардії України, що дислокується у місті Вишгороді Київської області.

 

Він також підкреслив: «Під час візиту до цього з’єднання я був приємно здивований тим, що тут є всі можливості для належної підготовки бійців. Я вважаю, що саме це сприятиме збільшенню мотивації солдатів до якісного виконання поставлених завдань. Також мене вразила інфраструктура з’єднання. Казарми солдатів та полігон розташовані в одному військовому містечку, тож бійцям не потрібно долати багатокілометрові марші, аби просто постріляти зі своєї зброї».

 

Разом із бригадним генералом Озолінсом відвідали вишгородських гвардійців також військовий аташе Посольства Латвійської Республіки в Україні полковник Ерікс Нагліс та головний сержант-майор НГ Латвії сержант 1 класу Ерікс Ліфландс. Зустрічала та супроводжувала поважних гостей група офіцерів Нацгвардії України на чолі з заступником командувача генерал-лейтенантом Миколою Баланом.

 

Прибувши до бригади, іноземні гості переглянули презентацію про службово-бойову діяльність Нацгвардії України. Пізніше латвійські військові мали змогу ознайомитись з навчально-матеріальною базою з’єднання. Зокрема, делегація переглянула сучасні зразки озброєння та техніки, якими комплектуються військовослужбовці бригади, відвідала об’єкти інфраструктури. Також для поважних гостей було проведено показові заняття з тактичної та вогневої підготовки.

 

Візит латвійської делегації тривав до 30 листопада цього року. Окрім Президентської бригади Нацгвардії, поважні гості також відвідали столичне з’єднання охорони дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав і Центральний музей НГУ.

 

Зазначимо, співробітництво між Нацгвардіями України та Латвії триває уже не перший рік. За цей час було проведено чимало спільних проектів. Серед них: семінари і робочі зустрічі, передача гуманітарної допомоги постраждалому населенню Донецької та Луганської областей, реабілітація військовослужбовців, що отримали поранення в ході проведення АТО на Сході України та членів їх сімей тощо.

 

Прес-служба НГУ,

фото Олексія Павлюка та Руслана Андрусіва