Субота, 21 Липень, 2018 - 22:12
03 Квітень 2018
Сьогодні, 3 квітня для деяких військовослужбовців – знаменний день. День, коли вони звільняються в запас та повертаються до цивільного життя.
03 Квітень 2018
Делегація Національної гвардії України на чолі з командувачем НГУ генерал-полковником Юрієм Аллеровим з робочим візитом відвідує Жандармерію Турецької Республіки.  
03 Квітень 2018
В Східному територіальному управлінні для навчання зібрали діловодів груп та відділень по роботі з особовим складом з підпорядкованих військових частин.
03 Квітень 2018
  Сьогодні у Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ відбувся семінар-консультація на тему «Врахування ґендерних питань у навчальних програмах навчальних закладів секторів безпеки та оборони».
03 Квітень 2018
Робота комісії Головного управління Національної гвардії України щодо проведення попереднього розподілу випускників навчального закладу розпочалась із зустрічі заступника командувача НГУ по робот
03 Квітень 2018
В рамках роботи комісії Головного управління Національної гвардії України щодо проведення попереднього розподілу випускників Академії заступник командувача НГУ по роботі з особовим складом генера
03 Квітень 2018
Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе взяла участь у відкритті пілотного проекту "Врахування гендерних питань у навчальних програмах навчальних закладів сектору безпеки і оборони України" у Дипломатичній академі
03 Квітень 2018
Гвардійці Запорізького батальйону 23-ї окремої бригади охорони громадського порядку відпрацювали практичні дії та провели тактико-спеціальні заняття у складі відділень з бойовою стрільбою.