Понеділок, 18 Червень, 2018 - 04:48
04 Червень 2017
Цікавою, емоційною та пізнавальною виявилася зустрічі школярів та студентів з гвардійцями в Харкові, Сумах та Слов’янську в День захисту дітей.
04 Червень 2017
Гвардійці Академії завітали до дітлахів та привітали їх із Міжнародним днем захисту дітей.
04 Червень 2017
Завдяки пильності та сумлінному виконанню службово-бойових обов’язків військовослужбовцями 5-ї Слобожанської бригади на минулому тижні було припинено три правопорушення на блокпостах в Донецькій області.  
04 Червень 2017
Юнакам розповіли про історію створення частини, провели екскурсію по автомобільному парку та розпліднику службових собак, провели показ стрілецької зброї, що знаходиться на озброєнні підрозділів Національної гвардії України, ознайомили з сучасними зразками бронеавтомобілів.
04 Червень 2017
Військовослужбовці військової частини 4114 Західного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України, залучались до охорони громадського порядку під час прощання із кардиналом Української греко-католицької церкви, колишнім головою УГКЦ Любомиром Гузаром.
04 Червень 2017
З метою створення умов для реалізації занять фізичною культурою й спортом та підвищення рівня фізичної підготовки серед військовослужбовців-жінок у Навчальному центрі Національної гвардії України проводяться заняття з фітнесу.  
04 Червень 2017
Підрозділи Східного оперативно-територіального об’єднання разом із Національною академією НГУ долучилися до інформаційно-пропагандиської акції «Військовий контракт».  
04 Червень 2017
Військовослужбовці військової частини 3033 взяли участь в обласних заходах з вшанування загиблих в АТО військових.  
04 Червень 2017
На Вінниччині, на базі арсеналу зберігання боєприпасів відбулись спільні тактико-спеціальні навчання з підрозділами Служби безпеки України, Військової служби правопорядку, Збройних Сил України та Головного управління національної поліції України по припиненню терористичної та д
04 Червень 2017
До Міжнародного дня захисту дітей військовослужбовці військових частин Західного ОТО Національної гвардії України провели ряд заходів аби подарувати дітям свято радості та надії.  

Сторінки