Субота, 11 Липня, 2020 - 16:34
22 Лис 2019

Міжвідомча підготовка: у Міжнародному центрі НГУ навчали майбутніх психологів Збройних Сил України

 

Впродовж тижня у Міжнародному центрі Нацгвардії, що на Київщині, близько 100 курсантів першого курсу гуманітарно-лінгвістичного факультету військового інституту Київського національного університету ім. Тараса Шевченка пройшли підготовку на тренінговому містечку командного згуртування за програмою «тімбілдинг».

 

Вже не вперше психологи навчального відділу (центру) професійно-психологічної підготовки та психологічної реабілітації проводять заняття та діляться досвідом з колегами із Міноборони. І це не випадково, адже одним із завдань Міжнародного центру – є міжвідомча підготовка.

 

Метою занять цього разу було формування злагодженості в курсантських колективах, розкриття позитивних якостей та рис кожного учасника, вивчення закономірностей створення військового колективу. А враховуючи те, що це майбутні психологи важливою частиною занять стало обговорення виконаних вправ, де курсанти порівнювали набутий досвід з реальним життям та формували нові моделі поведінки та взаємодії у своїх підрозділах.

 

«Учасники тренінгу пройшли низку вправ різного рівня складності під час яких мали змогу побачити та «прожити» всі етапи формування колективу. Відчули на собі та розділили з товаришами і радість перемоги, і гіркоту поразки. Налагодили ефективне спілкування один з одним, побачили у своїх товаришах нові позитивні якості та риси, усвідомили важливість таких феноменів, як командний дух, згуртованість, взаємопідтримка та довіра», - сказав у підсумку підготовки керівник занять капітан Віталій Нестеренко – т.в.о. начальника навчального відділу (центру) професійно-психологічної підготовки та психологічної реабілітації.

 

Курсанти військового інституту Київського вишу подякували гвардійцям за цікаві заняття та висловили своє бажання відвідувати Міжнародний центр й надалі. «Нам дуже сподобалась чіткість та професійність у проведенні тренінгу, а також поступове ускладнення вправ. Для курсантів було цікаво не лише навчатись, а й бути експертами», - зазначила доцент кафедри військової психології та педагогіки військового інституту підполковник Наталія Сторожук.

 

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ, фото Артема Кочаряна