Вівторок, 26 Травня, 2020 - 08:34
08 Лис 2019

Міжнародний центр Нацгвардії відвідали представники інженерного корпусу Збройних сил США (USA CE)

Впродовж двох днів у Міжнародному центрі працювала інженерно-технічна група Збройних сил США для підготовки проекту будівництва навчального корпусу за рахунок технічної допомоги від Уряду Сполучених Штатів Америки через Глобальний фонд світової безпеки.

 

У ході відвідування центру гвардійці ознайомили американських колег з його функціями та завданнями, інфраструктурою та матеріально-технічною базою, а також провели спільний огляд місця, де планується будівництво навчального корпусу.

 

Під час проведення переговорів головна увага була зосереджена на порядку реалізації проекту, а також  на обговоренні плану подальшої співпраці у 2020 році.

 

Доречно сказати, що зустріч відбулась у рамках реалізації плану з розбудови та розвитку Міжнародного навчального центру (LOE5 GSCF).

 

Нагадаємо, що старт програми відбувсь цієї осені і крім побудови навчального корпусу планується також облаштувати навчальні комплекси «Населений пункт» та «Блок-пост», закупити обладнання для проведення занять з інженерної та медичної підготовки, комплекси систем імітації бою «МІLES» для бронетранспортерів, ручних гранатометів та радіокеровані мішенні установки.

 

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ

фото Артема Кочаряна